Telefonu Gizliye Kapatma (Avea, Vodafone, Turkcell)

Gizli numara kapatma kodları
1 Ocak tarihinden itibaren zorunlu olarak hayata geçirilen Gizli Numara Engelleme Servisi sayesinde isteyen aboneler gizli numaralardan gelen çağrıları telefonlarını açmadan engelleyebiliyorlar. Bunun için yapmanız gereken küçük bir ayar var. Bu ayar her operatöre göre değişiyor. Servis ücretsiz olarak sunuluyor.

Avea aboneleri için:
Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz AVEA web işlemleri menüsünden de yapabilirsiniz.

Turkcell aboneleri için:
Turkcell aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz Turkcell Online İşlem Merkezi’nden de yapabilirsiniz.

Vodafone aboneleri için:
Vodafone aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarının mesaj kısmına My Vodafone kodlarini yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra GIZLI AC yazarak 7048’e göndermeniz yeterli. Servisi kapatmak için ise şifrenizi yazıp boşluk bıraktıktan sonra GIZLI KAPAT yazarak 7048’e göndermeniz gerekiyor. İsterseniz bu işlemi VODAFONE yapabilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung s5610k oyunları, samsung gt s5610k internet ayarları, vodafone gizliye kapatma, samsung gt-s5610k ses yükseltme şifresi, samsung s5610 internet ayarları nasıl yapılır, samsung s5610k internet ayarları, yhs-ddc_bd, samsung s5610k temaları indir, samsung s5610k oyunları indir, samsung gt-s5610k internet ayarları, samsung s5610 şifre kırma, s5610k internet ayarları, Samsung GT-S5610K telefon şifresi, samsung s5610 telefon kilidi, samsung gt-s5610k telefon kılıdı, s5610k ses yükseltme kodu, samsung s5610k format şifresi, samsung gt s5610k oyunları, samsung gt-s5610k güvenlik kodu, samsung s5610k sim kilidi

Webmaster

Dahi!

Telefonu Gizliye Kapatma (Avea, Vodafone, Turkcell)” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir