SMS Alımını Engellemek Aktif etmek için: *35*Kısıtlama *16# (YES) Deaktif etmek için: #35*Kısıtlama *16# (YES) SMS kısıtlama için kullanılacak ilk şifre Turkcell için 0000'dır.

SMS Engelleme

SMS Alımını Engellemek

Aktif etmek için: *35*Kısıtlama *16# (YES)

Deaktif etmek için: #35*Kısıtlama *16# (YES)

SMS kısıtlama için kullanılacak ilk şifre Turkcell için 0000'dır. Telsim için “buyuleyici_kiz”ın 2 alltaki mesajına bakabilirsiniz. Avea'yı da bilen birisi ekler artık.

Not: SMS alımını engelleyebilmeniz için GSM şebekenizin buna izin vermesi gerekmektedir. (Turkcell'de oluyor.)

Bu yöntemi kullanarak kendinize SMS gönderilmesini engelleyebilirsiniz. Aktif ettiğiniz andan deaktif edeceğiniz ana dek size SMS göndermek isteyenler başarısız olacaklardır. Özellikle “SAPIK DADANMASI” gibi özel durumlarda çok işe yarayacağını düşünüyorum.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

galaxy s3 numara engelleme, nokia e63 numara engelleme, galaxy s3 mesaj engelleme, samsung s5620 mesaj engelleme, samsung galaxy s3 numara engelleme, samsung monte mesaj engelleme, samsung s5620 numara engelleme nasıl yapılır, samsung s5233 mesaj engelleme, samsung galaxy s 3 mesaj engelleme, avea mesaj engelleme nasıl yapılır, s3 numara engelleme, E63 numara engelleme, samsung s5620 numara engelleme, samsung star mesaj engelleme, samsung galaxy s3 mesaj engelleme, nokıa 2700 classic numara engelleme, nokia 2700 numara engelleme, s3 mesaj engelleme, samsung s3 mesaj engelleme, avea sms engelleme

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir