Skyfire, mobil ürün kullanıcıları arasında sessizce popülerlik kazanan ve flash desteği sunan kullanışlı bir internet tarayıcısıdır. Skyfire, kullanışlı bir internet

Skyfire 3.2 – Android telefonlar için java destekli browser

Skyfire, mobil ürün kullanıcıları arasında sessizce popülerlik kazanan ve flash desteği sunan kullanışlı bir internet tarayıcısıdır.
Skyfire, kullanışlı bir internet tarayıcısıdır. “Tab” yani sekme özelliği de bulunan Skyfire internet tarayıcısı ile flash içerikli internet sayfalarında gezmek de mümkün. Zira Skyfire, flash içeriğe sahip internet sayfalarını HTML5’e çevirerek kullanıcısına yeniden sunuyor. Bu sayede kullanıcı sorunsuz bir şekilde flash içeriği görebiliyor.

Hızlı bir tarayıcı olan Skyfire, tarayıcıdan çıkmadan arama yapabilmenizi de sağlıyor. Sosyal ağlarla da uyumlu olan Skyfire, RSS yayınlarını konusunda destek sağlıyor.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

whatsapp samsung s3353 nasıl indirilir, whatsapp samsung s3353, samsung s3353 whatsapp indir gezginler, android java desteği, samsung s3353 whatsapp yüklenir mi, s3353 whatsapp indir, whatsapp indir samsung s3353, java uyumlu whatsapp, samsung gt s3353 whatsapp yüklenir mi, samsung s3353 whatsapp java indir, whatsapp java indir samsung s3353, samsung star 3 whatsapp nasıl indirilir, samsung s3353 için whatsapp, samsung wifi s3353 whatsapp indir, android java destekli browser, samsung gt s3353 whatsapp indir, gts3353, samsung s3353 whatsapp indirilir mi, samsung s3353 için whatsapp indir, android için java desteği

Webmaster

Dahi!

Skyfire 3.2 – Android telefonlar için java destekli browser” için 7 yorum

  1. Malesef, telefonunuz android işletim sistemine sahip olmadığı için bu uygulamayı kullanamazsınız.

  2. samsung star 3 e whatsapp indiriliyomu ben indiremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir