Samsung SideSync 4.6.0.56 indir (Son Güncel Sürüm)

Samsung SideSync 4.6.0.56

Güncellendi! (03.11.2016 Sürüm: 4.6.0.56)

SideSync, ekranların, pencerelerin ve verilerin PC ve Galaxy akıllı telefon veya Galaxy Tab ve Galaxy akıllı telefon arasında kolayca paylaşılabilmesini sağlayan yeni bir PC-Mobil çözümüdür.

Artık PC ile mobil cihaz arasındaki sınır ortadan kalktı! SideSync’i şimdi deneyin.

Telefon Ekranı Paylaşım Modu

Ekran paylaşım modu, bilgisayar monitöründe Samsung Android Cihazının ekranını görüntülemenize izin verir. Bilgisayarda görüntülenen bir Android cihazın sanal ekranı sayesinde, bilgisayar monitöründen mobil bir cihazı doğrudan çalıştırabilirsiniz.

Bundan başka, SideSync ekran boyutunu istediğiniz şekilde kontrol etmenize izin verdiğinden, diğer program pencerelerinin üst üste gelmesini engeller.

Bu mod, Galaxy akıllı telefonu bir bilgisayara veya bir Galaxy Tablet’ebağladığınızda mevcuttur.

Klavye / Fare Paylaşım Modu

Klavye / Fare paylaşım modunda, Android cihazınızı çift monitör olarak kullanabilir, fare ve klavye ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

SideSync ayarlarında, akıllı telefonun konumunu ayarlayarak fare imlecini hareket ettirin. İmleç Samsung Android cihazda görünecek, böylece cihazınızınekranına dokunmadan fare ve klavye ile kontrol edebileceksiniz. Bilgisayarı kullanmak istiyorsanız imleci telefon penceresi dışına hareket ettirerek normal kullanımızı sürdürebilirsiniz. Şimdi, mobil cihazınızı ve PC’nizi eşzamanlı olarak kullanmayı deneyin.

* Bu mod bir Galaxy akıllı telefonu bilgisayara bağladığınızda mevcuttur.

Mobil Cihazınızın Klavye ile Kullanılması

Hem PC’yi hem de mobil cihazı kullanmak zor mudur?

SideSync, bilgisayar klavyesiyle Samsung Android Cihazda yazı yazmayı mümkün hale getirir. Örneğin, bilgisayarda notlar veya dokümanlar yazarken mobil cihazda arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

PC’yi ve mobil cihazı, SideSync ile daha kolay ve daha rahat şekilde kullanın!

Dosya Paylaşımı ve Pano Paylaşımı

SideSync’in Sürükle ve Bırak dosya paylaşım fonksiyonu, PC ve mobil cihaz arasında dosyaların kolayca ve hızlıca paylaşılmasını sağlar. Dosyaları sadece sürükleyerek ve bırakarak sezgisel ve hızlı şekilde gönderin. Bundan başka, SideSync pano kopyalamaya izin verdiğinden, sadece Ctrl+C ve Ctrl+V tuşlarına basarak, metinleri kopyalayıp yapıştırmanızı sağlar. SideSync, dosyaları ya da metinleri paylaşmanızı kolaylaştırır.

Samsung SideSync 4.6.0.56’yı Ne Zaman Kullanmalı

Akıllı Telefonla Çekilmiş Fotoğraflar Bilgisayar üzerindeki Dokümanlara Eklendiğinde

Çalıştığınız bir doküman için ihtiyaç duyduğunuz bir fotoğraf akıllı telefonunuzda mı bulunuyor? Sadece fotoğraf klasörünü akıllı telefonunuzda açın ve sonra sadece istediğiniz fotoğrafları bilgisayar masaüstü ekranına sürükleyip bırakın. Artık kolayca dokümana ekleyebilirsiniz! Arzu ederseniz, sadece favori fotoğraflarınızı akıllı telefonunuzdan bir bilgisayara kopyalayabilirsiniz. Ve tabii ki ayrıca bilgisayarınızda oluşturulan dosyaları da akıllı telefonunuza sürükleyip bırakabilirsiniz.

Büyük Bilgisayar Ekranında bir Metin Mesajında bulunan URL Adresini Ziyaret Etme

Birisi size bir alışveriş merkezinin URL adresinin olduğu bir metin yolladı ve siz bu web adresine bilgisayarınızdan bakmak istiyorsunuz. Nasıl mı? SideSync ile sadece bilgisayarınızda bir internet tarayıcısının adres çubuğuna URL’yi kopyalamanız ve yapıştırmanız yeterlidir. Artık, büyük bilgisayar ekranında kolayca ve güvenli şekilde alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz.

Bir Film İzlerken Arkadaşlarla Sohbet Etme

Akıllı telefon uygulamasını kullanarak bilgisayarda bir film izlerken aynı zamanda arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz! Sadece fare imlecini sanal telefon ekranına hareket ettirin ve bilgisayar klavyesini kullanın – bu kadar kolay!

PC hoparlör veya mikrofonla çağrıları alma

Bilgisayarınızı kullanırken yapılan çağrıları almak mı istiyorsunuz? Bilgisayarınız SideSync aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlıysa, sanal akıllı telefon ekranınızdan çağrı alabilirsiniz. Bilgisayar hoparlörü, mikrofon veya kulaklık kullanarak arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.

※ Bu özellik sadece Windows İS üzerinde mevcuttur ve video araması yapılabilir.

Samsung SideSync 4.6.0.56’nın Ayarlanması

Samsung SideSync 4.6.0.56 Kurulumu

SideSync’i kullanmak çok kolaydır. SideSync 4.6.0.56 programını bilgisayara ve Android cihaza kurun ve sonra iki cihazı USB veri kablosu veya Wi-Fi üzerinden bağlayın.

Bilgisayar için Samsung SideSync 4.6.0.56 ı sağdaki düğme tıklatılarak indirilebilir ve kurulabilir ve Android cihaz için SideSync 4.6.0.56,“Samsung Apps” veya Google “Play store” üzerinden kurulabilir.

Kolay ve Hızlı Bağlantı

Bilgisayar ve Samsung Android akıllı telefonun bağlanması durumunda

Samsung Android Cihazı USB veya Wi-Fi ile bilgisayara bağlayın. Sonra SideSync otomatik olarak çalışır ve klavye / fare paylaşım modlarını veya telefon ekranı paylaşım modunu hemen kullanabilirsiniz.

* İlk kez SideSync’i yürüttüğünüzde kullanmak istediğiniz modu seçmeniz gerekir.
* Ayrıca, paylaşım modunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Samsung Android Tablet ve akıllı telefonun bağlanması durumunda:

Wi-Fi Direct ile akıllı telefonu tablete bağlayın. Ardından SideSync otomatik olarak çalışır ve telefon ekranı paylaşım modunu hemen kullanabilirsiniz.

GÜNCELLEME TARİHİ: 03.11.2016

GOOGLE PLAY İLE İNDİR

MAC İÇİN İNDİR

SAMSUNG APPS İLE İNDİR

WINDOWS İÇİN İNDİR (.EXE)

 

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

sidesync indir, Samsung SideSync İndir, sidesync indir pc, sidesync pc indir, samsung sidesync, samsung sidesync 3 0 indir, sidesync

Webmaster

Dahi!

Samsung SideSync 4.6.0.56 indir (Son Güncel Sürüm)” için 2 yorum

  1. “uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın.” hatası alıyorum birsürü dll yükledim all in one runtimes uygulamsını da yükledim kurdum gerekli dll leri kurdu ama yinede sorunum çözülmedi.

  2. Bilgisayarınızın işletim sistemini yazar mısınız? Muhtemelen framework yüklenmemiştir. Microsoft framework yükleyerek tekrar başlatmayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir