Samsung “S Note” indir

S Note ile içeriklerinizi bilgisayarda kolayca yönetin!

S Note dosyalarına kolayca göz atın

Bu görüntü, Samsung hesabınızda veya EVERNOTE hesabınızda oturum açtığınızda, uyarı mesajının akıllı telefonunuzda senkronize edilen S Note içeriğinin, bilgisayarınızda gösterilebileceğini söyleyen bir pencere açacağını açıklamaktadır.

S Note sayesinde, etkin bir şekilde mobil cihazınızda ve PC’nizde notlar oluşturabilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. S Note’a her yerden erişim için Samsung hesabınıza veya Evernote hesabınıza giriş yapın. Mobil cihazınızı PC ile senkronize ederek, tüm not dosyalarınızın her zaman, her yerde bilgisayarınızda da hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Rahatlık için Yeni S Note

Bu görüntü, Akıllı Telefondaki S Note listesi ile bilgisayardaki S Note Görüntüleyici arasındaki iki yönlü oku göstermektedir.

S Note, onu diğer not alma uygulamalarından ayıran kullanıcı dostu bir dizi özelliğe sahiptir. Klasörler oluşturmak ve uygulama içinden dosyaları kopyalama, taşıma ve silme yeteneği sunan kolay dosya yönetimi bu özelliklerden biridir. Ayrıca notlarınızı Samsung veya Evernote hesabınız üzerinden mobil cihazlarla PC arasında senkronize etmeniz de mümkündür. Son olarak S Note’un kitaplık, sık kullanılanlar ve etiket özellikleri, nerede olurlarsa olsunlar notlarınızı bulmayı basit hale getirir.

* Yalnızca Note 3’de ve yeni nesil GALAXY Note’larda kullanılabilir.

Sekme Desteği

Görselde dizüstü bilgisayara yüklü S Note'un birden fazla sekmede kullanılabilir olduğu gösterilmektedir.

S Note sekmeleri notlarda daha verimli ve etkin gezinmeye olanak sağlar. Sekme Görünümü aynı ekranda birden fazla notu görmenin yanı sıra kolayca sekmeler arasında hareket ederek notları düzenlemenizi de sağlar.

Interaktif medya fonksiyonlarını destekler

Bu görüntü, Youtube veya Voice Memo uygulamasında oluşturulan S Note içeriğinin keyfini, sadece Akıllı Telefonunuzda değil, ayrıca S Note Görüntüleyici ile bilgisayarınızda da çıkarabileceğinizi açıklamaktadır.

S Note ile, tüm değerli anılarınızı notlarınızın içine ekleyebilirsiniz. Yenilenen S Note Görüntüleyici, YouTube ve Voice Memo uygulamalarını destekler ve interaktif içeriklerden keyif almanızı kolaylaştırır. Sadece notlarınızda bulunan YouTube videolarını veya sesli notları seçin ve oynatın!

Resimler ve Filmler

Görselde dizüstü bilgisayara yüklü S Note ile özçekim gerçekleştirilmekte ve nota aktarılmaktadır.

S Note PC sürümü, uygulama içinde fotoğraf ve video düzenlemeyi destekleyerek PC’nizde depolanmış veya PC kameranızla çekilen fotoğrafları ve videoları doğrudan notların içine eklemenize olanak sağlar.

Harita Görüntüsü Yakalama ve Ekleme

Görselde harita konum bilgisi aranmakta ve S Note üzerindeki nota aktarılmaktadır.

S Note harita bilgilerini doğrudan uygulama içinden arama ve yakalama yeteneği sunar. Haritanın bir görüntüsünü notlara eklemeden önce seçim boyutunu ayarlamak için fare tekerleğini kullanabilirsiniz.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir