Mobiola Web Camera v2.0 ile cep telefonunuzu artık bir webcam gibi kullanabilirsiniz. Webcam’iniz yoksa mutlaka bu programı indirmelisiniz. Bu proğram sayesinde telefonuz ile bilgisayar

Mobiola Web Camera v2.0 + Usb+Bletooth (Telefonu WebCam Yapın Son Versiyon )

Mobiola Web Camera v2.0 ile cep telefonunuzu artık bir webcam gibi kullanabilirsiniz. Webcam’iniz yoksa mutlaka bu programı indirmelisiniz. Bu proğram sayesinde telefonuz ile bilgisayar arasında ister bluetooth bağlantı kurun isterseniz USB Kablo ile bağlantı kurun her ikisinde de telefonuzu webcam olarak kullanabilirisiniz. Yani MSN Messengeri, Facebook Sohbeti bu proğramla artık kameralı hale getirebilirsiniz. Hem de ücretsiz!

Programı Kurmak için :

  1. İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı açın.
  2. Açılan klasör içerisinde Setup.exe dosyasını çalıştırın ve proğramı bilgisayarınıza kurun. Programı kurduktan sonra bluetooth ile bağlanmak istiyorsanız COM4 portunu seçin.
  3. Webcam.sis dosyasını Cep Telefonunuza kurun.

Bu proğram sadece symbian telefonlar için değil tüm marka ve modeller için geliştirilmiştir. Diğer sürümleri http://www.warelex.com/products/webcam/Buy/ adresinden indirebilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

s3web cam takilirmi, pırno, samsung cep telefonu web kamera olarak kullanma, c6-01 webcam olarak kullanma programı, mobiola web camera v2 0, mobiola web camera v2 0 indir

Webmaster

Dahi!

Mobiola Web Camera v2.0 + Usb+Bletooth (Telefonu WebCam Yapın Son Versiyon )” için bir yorum

  1. INDIRDIM AMA AKTİVASYON KODU İSTİYOR YARDIMCI OLA BİLİRMİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir