Müzik koleksiyonunuz, uygulamalarınız, podcast’leriniz ve daha birçok şey. iTunes, sizi eğlendiren her şeyin bir araya geldiği yerdir. iTunesin detaylı özelliklerinden aşağıda

iTunes 10.5 son sürüm indir full (2012)

Müzik koleksiyonunuz, uygulamalarınız, podcast’leriniz ve daha birçok şey. iTunes, sizi eğlendiren her şeyin bir araya geldiği yerdir. iTunesin detaylı özelliklerinden aşağıda biraz bahsedelim.

iTunes nedir?
Müziklerinizi çalın, eşzamanlayın ve daha birçok şey yapın.
Müzik dinleyin, eşzamanlayın ve daha birçok şey yapın. iTunes, Mac veya PC için ücretsiz bir uygulamadır. Bilgisayarınızdaki müzikleri ve videoları düzenler ve oynatır. Tüm içeriğinizi eşzamanlanmış olarak tutar. Ayrıca bilgisayarınızda, iPod touch‘da, iPhone‘da ve iPad‘de eğlenmek için gereken her şeyi bulabileceğiniz bir mağazadır. Her yerde. Her zaman.

iTunes Player
Dinleme ve izlemenin başladığı yer.
iTunes Mac veya PC’deki tüm müziklerinizin, video podcast’lerinizin ve amatör videolarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar. Bundan sonra bir şey izlemek veya dinlemek istediğinizde CD’lerinize bakmak veya sabit sürücünüzde arama yapmak zorunda değilsiniz. Bilgisayarınıza gidin ve iTunes’u açın yeter. iTunes arşivinizle, her şeye daha hızlı göz atabilir, hepsini daha kolay bir şekilde düzenleyebilir ve ruh halinize göre dilediğinizi çalabilirsiniz.

Her Yerde iTunes
Siz nereye giderseniz gelir.
Müzik ve videolarınızı bir Mac veya PC’den iPhone’unuza, iPod’unuza ya da iPad’inize nasıl aktarırsınız? iTunes bunu sizin için yapar. Peki ya fotoğraflar, kişiler ve takvimler? Onları da aktarır. iTunes, bilgisayarınızdan cihazınıza ve cihazınızdan bilgisayarınıza eşzamanlamayı şaşırtıcı bir şekilde kolaylaştırır. Siz sadece cihazınızı bağlayın, o her şeyi olarak eşzamanlasın.

AirPlay
Melodileri akışına bırakın.
iTunes 10 ve AirPlay ile sevdiğinız müzikleri evinizin her yerinde kolay ve sorunsuzca çalabilirsiniz. AirPlay kablosuz teknolojisi hoparlörlere, AV alıcılarına ve iPod aksesuarlarına ulaşarak, iTunes arşivinizdeki tüm şarkılardan ve tüm çalma listelerinden her odada faydalanmanızı sağlar.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

ıtunes indir gezginler, itunes gezginler, itunes 10 5, itunes 10 5 indir gezginler, itunes 10 5 türkçe indir gezginler, i tunes gezginler, itunes download gezginler, itunes türkçe indir gezginler, itunes 10, itunes 10 5 gezginler, itunes indir türkçe ücretsiz gezginler, gezginler ıtunes indir, ıtunes, itunes 10 5 indir, itunes 10 5 download gezginler, itunes gezginler indir, itunes eski sürüm indir gezginler, itunes indir türkçe gezginler, itunes son sürüm indir gezginler, ıtunes türkçe gezginler

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir