iPhone 4: Flash 10.1 Frash Uyarlandı! ( İndir / Yükle / Download )

iPhone 4 için legalleşen Jailbreak işleminin yayınlanmasından sonra, iPhone 4 ve iOS4′ün sınırları genişleyerek cihaza yeni özellikler kazandırılmaya başlanıldı. Bu işlemin gerçeklemesiyle birlikte, iPhone 4′ün standart özelliklerinin yanı sıra ek olarak yeni özellikler ve işlevlerde cihaza yavaş yavaş kazandırılmaya başlanıldı.

iPhone 4: Flash 10.1 Frash Uyarlandı! ( İndir / Yükle / Download )
( Jailbreak, iPhone 4′ü özgürlüğe kavuşturdu! )

FaceTime uygulamasının sadece Wi-Fi noktaları ile bağlantı kurulmasını büyük bir sorun haline getiren kullanıcılar için, bu uygulamayı 3G üzerinden kullanma olanağı sunulmuştu. Ancak yine cihazın en büyük eksiği Flash 10.1′e destek vermemesi olarak gözüküyordu. İşletim sisteminde kullanılan Flash 10.1′i Frash adı ile iOS4′e uyarlayan bu grup hazırladıkları uygulamayı indirime sundu.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

iphone 4 programlar indir, iphone 4 program, iphone 4 flash player indir gezginler, , çin malı iphone 4 program atma, çin malı iphone 4s programları, çin malı iphone 4s flash player, çin malı iphone 4 programları indir, çin malı iphone 4 flash player indir, iphone 4 programları indir gezginler, çin malı iphone 4 programları, çin malı iphone flash player indir, çin malı iphone 4 navigasyon indir, çin malı iphone 4s yazılım yükleme, iphone 4s programları indir gezginler, çin malı iphone 4s navigasyon indir, iphone 4 için gerekli programlar, çin malı iphone 4s türkçe yazılım indir, çin malı iphone 4s format atma, çin iphone 4s programları

Webmaster

Dahi!

iPhone 4: Flash 10.1 Frash Uyarlandı! ( İndir / Yükle / Download )” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir