Flash Player 7 Pocket PC indir!

Pocket PC’ler için üretilmiş olan Macromedia Flash Player 7 ile cep bilgisayarınızda da flash dosyalarını oynatabileceksiniz. İnternette dolaşırken gereken flash uygulamalarını çalıştırabileceksiniz.

Flash Player 7’de neler var?

Pocket PC cep ürünleri piyasasında gittikçe popülerleşen bir ürün. Ve gün geçtikçe bu ürün için bir çok yazılım geliştiriliyor veya uyarlanıyor. Macromedia Flash Player 7’de bunlardan birisi.

Flash Player 7 for Pocket PC özellikleri Flash Player 7 zengin deneyim birikimi sonucu pocket pc için en uyumlu şekilde düzenlenen bir flv oynatıcı.

Özellikler:

  • Web sağlayıcı uyumlu
  • Flash Player 7 desteği
  • Action Script 2 desteği
  • XML uyumluluğu
  • Web servisleri

Bilgisayarınız başında yaşadığınız flash deneyimini cep bilgisayarınızda da yaşayabilmeniz için bu küçük eklentiyi kurabilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung galaxy pocket ses yükseltme, samsung galaxy pocket flash player indir, samsung pocket ses yükseltme, galaxy pocket ses yükseltme, teknomobil a66 özellikleri, samsung galaxy pocket flash player, galaxy pocket flash player indir, galaxy pocket flash player, samsung pocket flash player, samsung galaxy pocket için flash player, samsung galaxy pocket şifre kırma, samsung cep telefonu için flash player indir, galaxy pocket şifre kırma, samsung galaxy pocket ses yükseltme şifresi, samsung galaxy pocket oyunları indir, samsung galaxy pocket adobe flash player indir, galaksi pocket oyunları indir

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir