Eset Mobile Antivirüs 1.3.2.0 (Symbian) indir!

ESET Mobile Security, popüler güvenlik hizmetinin Symbian telefonlar için hazırlanmış antivirüs programıdır.

ESET Mobile Security, Symbian işletim sistemine sahip mobil cihazlar için hazırlanmış olan bir güvenlik uygulamasıdır. Klasik bilgisayarlarda başarılı bir şekilde kişisel ve kurumsal güvenlik çözümleri üreten ESET, tecrübesini mobil dünyaya aktarmaya başlayarak ve ESET Mobile Security gibi ürünlerle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Öne Çıkan Özellikler

  • Erişimde tarama ve İsteğe-Bağlı tarama: Kullanıcı istediği zaman tüm cihazı tarayabilir ve cihazın olası doküman, bağlantı etkileşimlerinde otomatik olarak veri taraması gerçekleştirir.
  • Akıllı Güvenlik Duvarı: Ürün, güncel veritabanı ve güvenlik kurallarını kullanarak her zaman aktif bir güvenlik kalkanı oluşturur.
  • SMS/MMS Antispam – Özelleştirilebilir: Belirlenen doğrultular kapsamında gelen kısa mesaj ve zengin mesajlar kontrol edilir.
  • Gelişmiş Güvenlik Sistemi – Uzaktan silme desteğiyle Hırsızlık Önleme Sistemi (Anti-Theft): Olası bir hırsızlık olayı sonucunda istenmeyen kişilerin eline geçen cihazdaki tüm bilgileri silme özelliği

ESET Mobile Security, gelişmiş tarama ve karantina altına alma özellikleriyle var olan diğer özelliklerini pekiştiriyor.

Ürünü 6 ay ücretsiz denemek için aşağıdaki linkten açılacak sayfadaki formu doldurmanız ve ardından aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir:

  1. Aşağıdaki kayıt formuna; seri numaranız , ad ve soyad bilginiz  ve e-posta adresiniz girerek doldurup gönderin.
  2. Bu işlem sonucunda bir sonraki adımda seri numaranız görüntülenecek ve e-posta adresinize gönderilecektir.
  3. Nokia OVI mağazasından indirdiğiniz uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz.
  4. Kurulum işlemi bittikten sonra programı açıp menü bölümünden activate (aktifleştir) seçeneğini seçerek açılan pencerede seri ile aktifleştir seçeneğini seçip verilen seri no yu girerek ve internet bağlantısını seçerek ürünü aktifleştirebilirsin.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

eset mobile security full indir, nokıa 603 virüs programı, nokia n8 programları indir, nokıa 603 virüs programı indir, nokia c601 oyun indir, n8 virüs programı indir, eset mobile security sınırsız, nokia virüs temizleme programı, c6-01 virüs programı indir, nokia n8 virüs programı, nokia c6-01 antivirüs programı indir, nokia c6-01 virüs programı indir, nokıa c6-01 virüs proğramı, nokia n8 program indir, nokia c6 01 virüs programı, nokia 603 için virüs programı, n8 programları 2012, nokia n8 virüs programı indir, nokia n8 programları, c6 01 virüs programı indir

Webmaster

Dahi!

Eset Mobile Antivirüs 1.3.2.0 (Symbian) indir!” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir