SwiftKey Android Klavye indir

Dünyanın en akıllı klavye uygumalarından biri olan ve şuan android işletim sistemi için geliştirilmiş olan SwiftKey Keyboard uygulamasını sizler için  SwiftKey Keyboard apk şeklinde hazırladık ve indirmeye sunduk.

features-template_smartspace_animationSwiftKey Keyboard full apk dosyasını telefonunuz veya tabletinizde kullanabilirsiniz. Kısacası android işletim sistemli tüm cep telefonları ve tabletler için bu klavye uygulamasını kullanabilirsiniz. SwiftKey Keyboard pro uygulamasından birazcık bahsedecek olursak, hızlı öğrenen bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Mesela klavyeyi kullanırken, klavyenin veritabanında kayıtlı olmayan bir kelimeyi yazdığınızda, swiftkey apk full versiyon uygulaması size bu kelimeyi dağarcığına kayıt edip etmeyeceğini soruyor. Sonraki zamanlarda eğer siz bu kelimeyi kullanacak olursanız, sizin bir kaç harfine bastığınızda kelimeyi karşınıza çıkarıyor.

SwiftKey 3 ve SwiftKey 4 versiyonun en güzel özelliklerinden biri ise, uygulamanın Türkçe versiyon olması. Uygulamanın Türkçe olması ve dağarcığındaki kelimelerin Türkçe kelimeler olması, bizim bu uygulamayı tercih etmemizin en büyük sebeplerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

themes-berry

 

SwiftKey 3 apk uygulamasını telefonunuza veya tabletinize kurduğunuz zaman, bu uygulamayı facebook, twitter veya diğer sosyal paylaşım sitelerinde kullanabileceğiniz gibi, sms yazarken, telefon içerisinde arama yaparken de kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamalar kısmından SwiftKey Klavye‘yi varsayılan klavye olarak tercih etmeniz.

 

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir