SCR Screen Recorder 0.11.4-TÜRKÇE indir!

Bazen cep telefonlarımızda oynadığımız oyunları video olarak kaydedip, arkadaşlarımız ile paylaşmak isteriz. Ya da cep telefonlarımızın ekranlarını farklı amaçlar için video olarak kaydetmek isteriz. İnternette arama yaptığınız zaman, bu tür uygulamaların çok az olduğunu görürsünüz.

Biz sizler için cep telefonlarınızın ekranını video olarak kaydeden, screen recorder programlarından en kullanışlı olan SCR Screen Recorder programını bulduk ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Programın ilk göze çarpan özelliği, Türkçe olması. Böylece programı çok etkin bir şekilde kullanabileceğiz.

Program özelliklerine göz atacak olursak;

  • Telefonunuzda yapacağınız işlemleri bir video altında kaydetme imkanı sağlamakta.
  • SCR Screen Recorder akıllı telefon ya da tabletinizde oldukça kaliteli ekran videoları kaydetmenize olanak sağlamakla beraber kaliteli video kaydı için donanım hızlandırmalı video kodlaması kullanmaktadır.
  • SCR Screen Recorder programının bir diğer avantajı ise piyasadaki rakipleri arasında Tegra cihazları destekleyen şu an için tek video kaydedici programdır.
  • Piyasada bulunan birçok akıllı cihazı destekleyen uygulama Nexus 7’de dahil olmak üzere tüm Tegra cihazlarında da çalışmaktadır.
  • Programın bir diğer güzel özelliği ise ekran videolarınızı kaydederken “Show Touch Indicators”(dairesel noktacık imleci) uygulaması ile ekranda dokunduğunuz bölgeleri de beyaz (noktacık) daireler ile göstermektedir.

wj5m4J

 

ÖNEMLİ NOT: PROGRAMI KULLANABİLMEK İÇİN TELEFONUNUZUN ROOTLU OLMASI GEREKMEKTEDİR!

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

scr pro apk indir cepde, scr pro apk cepde

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir