Retrica – Android için harika bir Selfie programı!

Android uygulama geliştiriciler, bugünlerde hayli popüler olan selfie fotoğraf çekimi için çok kullanışlı bir uygulama geliştirdiler. Uygulamanın ismi Retrica.

Retrica sayesinde, 80 tane yüksek çözünürlükte filtre ile vintage fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Retrica’nın kullanmış olduğu filtreler, profesyonellerin kullandığı filtrelerdir.

Bu inanılmaz filtreler sayesinde, selfie fotoğraflarınız harika görünecek. Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağlarda paylaşım yaptığınız fotoğraflar, Retrica filtreleri sayesinde daha çok beğenilecek ve paylaşılacaktır. Fotoğraflarınız adeta, profesyonel bir elden çekilmiş gibi görünecektir.

Retrica ile çekilmiş bir kaç fotoğraf paylaşacak olursak;

Retrica indir

Retrica indir

Retrica indir

Retrica, retrica.co firması tarafından en son 18 Nisan 2014 tarihinde güncellendi ve program yayınlandığı tarihten itibaren 1 milyondan fazla indirildi. Program, Tüm android işletim sistemli cihazlarınızda rahatlıkla kullanılabilir.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

nokia n8 retrica indir, nokıa e6 retrica indir, nokıa E72 retrıca ındır, nokıa c6 retrica indir, Nokia 603 retrica indir, rectika, nokia c3 retrıca ındır, nokia 5800 retrica indir, retrica indir nokia c6, retrıca ındır nokıa c3, retrica indir c6, nokıa e6 için retrica indir, 5800 retrica indir, Retrica indir nokia e72, nokıa n8 için retrica indir, retrica indir nokia n8, retrıca indır nokıa, nokia c6 retrica, N8 retrica indir, retrica ındır nokıa e6

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir