MP3 Video Converter – Android APK

Artık cep telefonunuzda bulunan ses ve video dosyalarını birbirine çevirebileceksiniz. Programın özelliklerinden bahsedecek olursak;

1-Video dosyalarını ses dosyalarına çevirebilme (Can convert video files to audio files)
2-Çevireceğiniz dosyaların bitratini ve meta datalarını değiştirebilme
3-3gp, flv, mp4 ve diğer tüm video formatlarını destekler.
4-Mp3, AAC gibi tüm ses dosyalarını destekler.
5-Başlık, Albüm, Artist gibi tüm meta verilerini değiştirebilir.

Evet, artık cep telefonunuz ile izleyemediğiniz bir flv dosyası varsa MP3 Video Converter programı ile videoyu mp4 formatına çevirebilir ve böylelikle rahatlıkla izleyebilirsiniz.

MP3 Video Converter, bir apk uygulaması olduğu için artık dosyalarını çevirebilmek için bir bilgisayar bulmanıza gerek kalmamış oluyor.

MP3 Video Converter ile çektiğiniz videoların çözünürlüğünü artırabilirsiniz. Böylece çektiğini videolardaki detaylar daha belirgin hale gelecektir.

Bazı Samsung telefonlarda kayıt edilen sesler, bilgisayarda oynatılamayabiliyor. MP3 Video Converter programı sayesinde kayıt ettiğiniz sesi, bir mp3 formatına çevirebilir böylece tüm oynatıcılarda rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Bu söylediğim en çok, telefon ile müzik kaydı yapan arkadaşlar için geçerli.

Bilgisayarınızda açamadığınız tüm videoları, MP3 Video Converter programı ile cep telefonunuzda çevirin ve tüm oynatıcılarda rahatlıkla oynatın.

Cep telefonunuzda çözünürlüğü desteklenmeyen videoları, daha küçük boyutlarda videolara çevirin ve cep telefonunuzda izleyin.
video converter

Webmaster

Dahi!

MP3 Video Converter – Android APK” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir