Adobe Flash Professional CS6 indir, download

Adobe® Flash® Professional CS6 yazılımı, animasyon ve multimedya içeriği oluşturabileceğiniz güçlü bir ortamdır. Masaüstü bilgisayarlarda ve tabletler, akıllı telefonlar ve televizyonlar gibi çeşitli aygıtlarda sürekli olarak görüntülenebilen yoğun ve etkileşimli deneyimlere yönelik tasarımlar yapın.

İfadeli tasarım

Adobe® Flash® Professional CS6 ile kusursuz tipografi, aslına uygun mizanpaj ve etkileyici hareket düzenleme özellikleri sunan güçlü bir araç setinden faydalanarak yaratıcı vizyonunuzu açıkça ortaya koyun.

Kodları hızla yazın ve testleri kolaylıkla gerçekleştirin

Hazır yerel uzantıları kullanarak platforma ve aygıta özgü özelliklere erişin ve sık kullanılan mobil uygulama etkileşimlerini simüle edin.

Bir kere oluşturun, istediğiniz yerde kullanın

Uygulamalarınızı hazır AIR sabit çalıştırıcısı ile oluşturarak masaüstü bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, tabletlerde ve televizyonlarda sürekli olarak sunun.

Dil : İngilizce

Sürüm : Deneme/Shareware

Boyut: 1.15 GB

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP/Vista/7

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

adobe flash player cs6 indir, flash cs6 indir, adobe flash player cs6 full indir, adobe flash cs6 indir gezginler, adobe flash cs6 keygen, adobe flash cs6 full tek link, gam gam style nasıl indirilir, phoneye java indir

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir