X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu

X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu

Android için Şehir Kurma Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu cep telefon oyunları, Android 1.5 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Şehir Kurma Oyunu dur. Aidi Game tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 36M (Megabyte) dir. Oyunun dili İngilizce ve oyunun fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
X City – Christmas - Android için Şehir Kurma Oyunu

Webmaster

Dahi!

X City – Christmas – Android için Şehir Kurma Oyunu” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir