Çok güzel bir macera oyunu olan Wonder Zoo – Animal rescue ! v2.0.1n tam sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz. Oyunun direk APK dosyasını indirebilirsiniz. Wonder Zoo –

Wonder Zoo – Animal rescue ! v2.0.1n

Çok güzel bir macera oyunu olan Wonder Zoo – Animal rescue ! v2.0.1n tam sürüm olarak sitemizden indirebilirsiniz. Oyunun direk APK dosyasını indirebilirsiniz. Wonder Zoo – Animal Rescue oyunun henüz Türkçe dil desteği yoktur.

Kaçak bir avcı ve uşağı vahşi doğadaki hayvanları ailelerinden çalarak onları tehdit ediyor! Hikayen onları tehlikeden kurtarmak için safariye çıkmanla başlıyor. Hayvanları, hayvanat bahçene kabul et, onlara becerikli hayvanat bahçesi ekibinin de yardımıyla güvenli bir yer sağla.

***** En vahşi Hayvanat Bahçesi macerası *****

VAHŞİ HAYATA
√ Oyun hazır! Düzinelerce görevle dolu maceralı ana hikayeyi takip et.
√ 3B grafiklerle, sevimli hayvanların, dinozorların ve hayallerinin parkının tadına var.

VAHŞİ SAFARİ
√ 7 özel haritada vahşi doğayı keşfet: bozkır, orman, dağ, otlak ve kutup.
√ Çeşitli hayvan ve dinozor türlerini bul, onları harika hayvanat bahçene kabul et.

HAYALLERİNİN HAYVANAT BAHÇESİNİ OLUŞTUR
√ Tek Boynuz ve Anka kuşu gibi efsanevi türleri topla, çiftleştir, mutlu bir aile yarat.
√ Hayvanat bahçeni bitkilerle, dilek çeşmeleriyle, sevimli hediyelikçilerle ve restoranlarla donat. En iyi sosyal deneyimi yaşatmak için tonlarca kişiselleştirme özelliği… dinozorlarla beraber!

HER KÖŞEDE ARKADAŞLAR
√ Arkadaşlarınla ve ailenle safariye çık, sosyal ol, onlarla Takipçi, Terbiyeci ve İzci gibi becerileri birleştirerek bir hayvanı veya dinozoru bulma şansını artır.
√ Arkadaşlarınla etkileş, onları ziyaret et. Mutlu evcil hayvanlarla dolu, gerçek bir Wonder Zoo yaratmak için yardımlaş!

►►► Ücretsiz oyun ve tycoon oyunlarını seven yetişkinler ve çocuklar için eğlenceli bir oyun! Harika bir gündelik oyun akışı ve öğrenmesi kolay tycoon ögeleri sayesinde arkadaşlarınla bu oyunun uzun bir süre tadını çıkaracaksınız!

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir