Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri

Android için Mafya Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Vegas Gangsteri oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Vegas Gangsteri cep telefon oyunları, Android 2.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Mafya Oyunu dur. Gameloft tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 2,6G (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı 2,99 $ olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Vegas Gangsteri oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Vegas Gangsteri gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Vegas Gangsteri oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Vegas Gangsteri

Webmaster

Dahi!

Vegas Gangsteri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir