Table Top Racing [Mod Money-Full Para] APK indir!

Table Top Racing, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir araba yarışı oyunudur.

Konsol kalitesinde inanılmaz bir oynanışa ve grafiklere sahip olan oyun, daha önce birçok popüler mobil araba yarışı oyununu geliştiren Playrise Digital tarafından geliştirilmiştir.

8 farklı yarış pisti üzerinde 17 adet isteğiniz doğrultusunda özelleştirebileceğiz ve geliştirebileceğiniz aracın yer aldığı oyunda farklı yarış modları da yer almaktadır.

Bitiş çizgisini ilk sırada tamamlamanız gereken oyunda bir yandan rakiplerinizle kıyasıya bir yarış verirken bir yandan da sahip olduğunuz farklı silahları kullanarak rakiplerinizi saf dışı etmeye çalışacaksınız. Yani Table Top Racing hem yarışı hem de dövüşü bir arada sunuyor.

Yarışlar sırasında elde edeceğiniz başarılar doğrultusunda kazanacağınız altınlar yardımıyla sahip olduğunuz arabaları geliştirebilir, yeni arabaların kilidini açtırabilir veya arabanıza yeni silahlar ekleyebilirsiniz.

Farklı ve eğlenceli bir araba yarışı deneyimi yaşamak isteyen tüm Android kullanıcılarının Table Top Racing‘i denemelerini öneriyorum.

Table Top Racing Özellikleri:

17 geliştirilebilir araba
8 farklı yarış pisti
4 zorlu şampiyona
30’dan fazla görev
6 benzersiz oynanış modu
9 adet yarış içi günçlendirici
Google Play Özellikleri:

28 adet başarım
19 adet liderler listesi
Bulut kaydetme özelliği
Otomatik giriş

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir