Redline Rush v1.3.2 [Mod Money+Para] full APK

Şimdiye kadar başarılı mobil yarış oyunları ortaya koyan üretici Crescent Moon Games bu kez karşımıza yeni yarış oyunu Redline Rush ile çıkıyor. Android cihazlarınız üzerinde son sürat oynayabileceğiniz bu 3 boyutlu yarış oyununu akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerine ücretsiz bir şekilde indirerek www.cepKRAL.com farkıyla oynamaya başlayabilirsiniz.

Sıradan bir yarış oyunundan çok daha farklı olan Redline Rush, bir yandan Temple Run‘ı andırırken diğer yandan Need for Speed‘i andırmakta. Altınları ve güçlendiricileri toplamak için arabanızla polislerin, barikatların ve trafiğin arasında sürekli olarak manevralar yapmanız gereken oyunda yeni içerikleri açtırmak için sürekli olarak daha iyi sonuçlar elde etmeniz gerekecek.

Oyunun grafikleri gerçekten çok başarılı olmuş olsa da en üst seviyede değil. Ayrıca oyunun fiziksel detayları standart yarış oyunlarıyla karşılaştırıldığında biraz basite kaçarak hazırlanmış gibi görünüyor.

Redline Rush için tüm bu söylediklerimizi bir araya topladığımız zaman karşımıza heyecan dolu ve son sürat bir yarış oyunu çıkıyor.

Redline Rush Özellikleri:

  1. Nefes kesici görseller
  2. 8+8 spor arabalar
  3. 3 şaşırtıcı pist
  4. Efsane kazalar
  5. Arkadaşlarınıza meydan okuma
  6. Tabletlerle uyumlu

redline rush oynamayı gerçekten çok seveceksiniz. redline rush apk dosyasını direk hafıza kartınıza indirin ve redline rush hile sürümüyle ve redline rush para hilesi sürümüyle, redline rush hack yapmanın keyfini çıkarın. redline rush data dosyasını kendisi oluşturacaktır. redline rush apk mania‘dan indirilmiştir.redline rush download etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Redline Rush Apk İndir – 12Mb

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

redline rush hile, redline rush hile apk

Webmaster

Dahi!

Redline Rush v1.3.2 [Mod Money+Para] full APK” için 2 yorum

  1. İndiren arkadas varmi nasil bir araba varisi oyunu arkadaşlar. indiren varsa yorum yapsın bakalım biz de ona göre indirelim.

  2. Millet baya baya bu oyunu oynuyor. Ben de indirdim güzel oyun tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir