Real Racing 3 indir

Android Araba Yarış Oyunu

GameLoft firmasının Asphalt 7: Heat oyununa karşı güçlü rakibi EA games Real Racing 3 piyasaya sürdü.

Real Racing, Android araba yarışının 3 serisi olan oyun önceki oyunlardaki gibi ücretsiz olarak piyasaya sürüldü kısa sürede takipçileri tarafından milyonlarca indirilme sayısına ulaştı.

Real Racing grafik kalitesi oldukça gelişmiş bir oyun olduğu için gelişmiş donanımlara sahip tablet ve telefonlarda oynayabilirsiniz hafıza alanı olarak en az 1.7 Gb boş olması gerekli oyunu kurabilmek için

Dünyanın en iyi markalarının en ünlü araçlarını bu oyun sayesinde kullanma fırsatına ulaşabileceksini bununlada kalmayıp bu araçları kendi zevkinize göre modifiye etme imkanınız olacak. Oyunda 22 adet markanın 45 aracı bulunmakta ve bunların binlerce çeşit geliştirilebilir parçaları bulunmakta bunları oyunda kazandığınız paralarla satın alıyorsunuz yada google play üzerinden para ödeyerekte aracınızı satın alıp kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

Araba yarış oyunlarının en önemli yanlarından biride araçların çıkardıkları seslerdir ve bu yapımda araçların orjinal sesleri kullanılmış bu ise gerçekci bir yarış deneyimi yaşatıyor oyunculara.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir