Pacific Rim

Pacific Rim

Android Dövüş Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Pacific Rim oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Pacific Rim cep telefon oyunları, Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android Dövüş Oyunu dur. Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 242M (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı 0,98 $ olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Pacific Rim oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Pacific Rim gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Pacific Rim oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Pacific Rim

Webmaster

Dahi!

Pacific Rim” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir