Oddland

Oddland

Android için Nişan Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Oddland oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Oddland cep telefon oyunları, Android 2.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Nişan Oyunu dur. G4M3 Studios tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 49M (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Oddland oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Oddland gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Oddland oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Oddland

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir