Motor Traffic Racer

Motor Traffic Racer

Android için Motor Simülasyon Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Motor Traffic Racer oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Motor Traffic Racer cep telefon oyunları, Android 2.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Motor Simülasyon Oyunu dur. CodeMaster tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 32M (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Motor Traffic Racer oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Motor Traffic Racer gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Motor Traffic Racer oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Motor Traffic Racer

Webmaster

Dahi!

Motor Traffic Racer” için 2 yorum

  1. Arkadaşlar bu motor yarış oyunu full mu bilen varmı? Bir de kaç megabayte acaba.

  2. Oyun öyle çok güzel bir oyun değil. Görsel açıdan çok zevksiz. Ayrıca oyunda sanırım hareket sensörü desteği yok. Motoru dokunarak şerit degistiriyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir