MIMPI

MIMPI

Android için Platform Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan MIMPI oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

MIMPI cep telefon oyunları, Android 2.3.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Platform Oyunu dur. Crescent Moon Games tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 131M (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan MIMPI oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı MIMPI gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, MIMPI oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
MIMPI

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir