Jetpack Joyride v1.7.5 indir!

Bir gezmeye gidiyoruz – MEYVE NINJA yaratıcıları! Dünyanın en sıcak mobil oyunlarından biri Google Play artık ücretsiz olarak mevcuttur!
** Kazanan **
– Pocket Gamer – En İyi Aksiyon / Arcade Oyun 2012
– Pocket Gamer – 2012 Yılın Genel Oyun
– 2011 Gamasutra Mobil Oyun
– Oyun Devrim İyi Mobil Oyun 2011
****
Şimdiye kadar yapılmış en havalı jetpacks bir seçim ile uygun ve Barry Steakfries, macera için bir tek yönlü gezi sevimli kahraman olarak göklere alır! Dünya çapında bir fenomen yaratıcıları Fruit Ninja aksiyon dolu Jetpack Joyride, şimdiye Halfbrick en beklenen Android oyunu geliyor!
****
“Jetpack Joyride, oldukça basit, inanılmaz bir oyun.” – IntoMobile
“Tüm iyi mobil oyunlar gibi, Jetpack Joyride cezai basittir.” – Kotaku
“Bir mucize, tüm hesaplar.” – PocketGamer
****

O bilim evildoers pençesinden deneysel jetpacks benimsemek için gizli bir laboratuvara tatili olarak Barry katılın. Havalandıktan sonra, sadece yükselmek için ekrana dokunun ve daha yüksek ve daha yüksek puanlar doğru uçuyor gibi aşağıya mermi, kabarcıklar, gökkuşağı ve lazerler yağmur, inmeye bırakın!
Meşru Araştırma kötü bilim dağılım efsanevi Machine Gun Jetpack ile başlayacağız, ama her oyun boyunca size para kazanmak ve Stash yeni dişli satın almak için para ve eksiksiz misyonları toplamak olacak! En sevdiğiniz jetpack, şık bir kıyafet almak ve öğeler üzerinde stok sonra oraya geri dön!
Bir dokunmatik kontrolleri ile tüm oynanabilir – Lil ‘Stomper, Kar Bird ve Çılgın Freaking Teleporter, mevcut araç alıcılar sadece bir seçim kullanılarak hız ve güç bir destek alın.
Hayatta kalmak, funky olsun ve Jetpack Joyride kendinizi kaybedersiniz. Görmek ve yapılacak çok şey var, tüm dünyada zaman ve yeterli jetpacks daha! Her zaman olduğu gibi, Barry Steakfries sağlayacaktır!
****
VELİLER İÇİN ÖNEMLİ DUYURU
Bu oyun içerebilir:
– Gerçek para ile isteğe bağlı içerik satın almak için yeteneği. Cihazınızın ayarlar menüsünde in-app alımları devre dışı bırakabilirsiniz.
– Halfbrick ürünler ve güvenilir iş ortakları için promosyon malzemesi.
– Harici sosyal ağ sitelerine linkler 13 yaş üstü kullanıcılar için tasarlanmıştır.
– Cihazınızın varsayılan web tarayıcısını açabilir internete doğrudan bağlantılar.

Teknik sınırlamalar nedeniyle, 1000MHz veya daha az olan herhangi bir cihaz Jetpack Joyride çalıştırmak mümkün olacaktır. Halfbrick çabaları gibi birçok kişi biz, bizim oyun zevk için fırsat olabildiğince sağlamak için mümkün olan en düşük işletim sistemi desteklemek. Şu anda, yukarıda OS v2.2 ve destek!
Biz desteklemeyen cihazlar şunlardır:
HTC Wildfire S
Huawei m865
Samsung Galaxy Mini
LG Optimus One
HTC myTouch 3G Slide
HTC Explorer
ZTE X500
Samsung yenileyin
LG Ally
Samsung Dart
Samsung Galaxy Y Duos

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir