Jetpack Joyride – Android Macera Oyunu

Jetpack Joyride – Android Macera Oyunu

Android Macera Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Jetpack Joyride – Android Macera Oyunu oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Jetpack Joyride – Android Macera Oyunu cep telefon oyunları, Android Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android Macera Oyunu dur. Halfbrick Studios tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 30M (Megabyte) dir. Oyunun dili ingilizce ve oyunun fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Jetpack Joyride – Android Macera Oyunu oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Jetpack Joyride – Android Macera Oyunu gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Jetpack Joyride – Android Macera Oyunu oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Jetpack Joyride - Android Macera Oyunu

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir