Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu

Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu

Android Meyve Kesme Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu cep telefon oyunları, Android Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android Meyve Kesme Oyunu dur. Halfbrick Studios tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 18M (Megabyte) dir. Oyunun dili ingilizce ve oyunun fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Fruit Ninja Free - Android Meyve Kesme Oyunu

Webmaster

Dahi!

Fruit Ninja Free – Android Meyve Kesme Oyunu” için bir yorum

  1. çok mukemmel bır oyun arkadslar herks indirmeli bence bu oyunu. tesekkurler cepkral 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir