Daha önceki versiyonunu yayınlamış olduğumuz Deus Ex: The Fall oyunun full apk dosyasını yine sizlerle paylaşıyoruz. 0.0.21 versiyonuna güncellenen oyunda, görsellik açısından bir

Deus Ex: The Fall v0.0.21 APK full indir

Daha önceki versiyonunu yayınlamış olduğumuz Deus Ex: The Fall oyunun full apk dosyasını yine sizlerle paylaşıyoruz. 0.0.21 versiyonuna güncellenen oyunda, görsellik açısından bir çok yenilik getirilmiş durumunda.

Oyundan biraz bahsedecek olursak; İngiliz SAS komandosunun hayatını konu edinmiş. SAS komandolarının özelliklerinin katıldığı oyun, grafik yönünden de bir hayli yeterli sayılır. En son 12 Mayıs 2014 tarihinde güncellenen oyunun APK dosyasının toplam boyutu, 643 MB (Apk+OBB). Oyun hilesiyle birlikte geliyor ve tam sürüm olarak kullanabiliyorsunuz. Yani full para modlu olarak gelecek ve siz oyuna herhangi bir para harcamak durumunda kalmadan tüm itemleri ücretsiz edinebileceksiniz.

Yüksek çözünürlük grafik ile first person shoot oyunları arasında, piyasaya sürüldüğü ilk günden beri hızla oynanmaya başlayan Deus Ex: The Fall oyununa siz de bayılacaksınız.

Oyunun görsellerini paylaşalım isterseniz.

deus ex

deus ex

deus ex

APK + OBB TOPLAMDA 643 mbdır.

Oyunun dosya boyutları çok büyük olduğu için, wireless bir bağlantı kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca telefonunuzda yeteri kadar alan olduğundan emin olun.

PART-1

PART-2

PART-3

PART-4

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir