Geçtiğimiz yılın temmuz ayında iOS platformu için yayımlanan Deus Ex: The Fall, nihayet Google Play’deki yerini aldı. Kaliteli grafikleriyle göz dolduran Deus Ex: The Fall, mobil

Deus Ex: The Fall v0.0.15 APK Full indir

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında iOS platformu için yayımlanan Deus Ex: The Fall, nihayet Google Play’deki yerini aldı.

Kaliteli grafikleriyle göz dolduran Deus Ex: The Fall, mobil cihazlarda aksiyon ve RPG dinamiklerinin Cyberpunk atmosferiyle buluştuğu bir FPS deneyimi sunuyor. Deus Ex: Human Revolution’ın öncesinde geçen yapımda eski bir SAS askeri olan Ben Saxon’un kontrolleri ellerimize bırakılıyor. Aksiyon unsurlarının yanı sıra, gizlilik unsurlarının da yer aldığı yapımda kimi zaman mini bulmacalarla karşımıza çıkıyor. Sanal butonlar yardımıyla sağlanan bir kontrol şemasına sahip olan oyun, 6 saatlik bir oynanış süresi vaat ediyor.

Square Enix‘in yapımını üstlendiği Deus Ex: The Fall nihayet Android platformuna geldi. Serinin bir önceki oyunu Human Revolution‘da olduğu gibi First Person Shooter kamera açısına sahip. Android için optimize edilen The Fall’ın başrolünde ise eski bir SAS askeri olan Ben Saxon yer alıyor. Deus ex: Human Revolution‘ın öncesinde geçen oyun mükemmel grafik, ses ve dokunmatik ekranlar için özelleştirilmiş kontrolörler ile eşssiz oyun deneyimi sunuyor. Türünün en iyilerinden olan The Fall için 6 saatlik oynanış süresi belirlenmiş.
Deus Ex: The Fall‘u oynayabilmeniz için Android işletim sistemi yüklü cihazınızın olması gerekiyor. Kurulum için Oyundan tam performans alabilmek için diğer uygulamaları kapatmanızı öneriyoruz.

Toplam Dosya Boyutu APK + OBB = 707 MB 

indir – PART 1

indir – PART 2

indir – PART 3

indir – PART 4

 

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

deus ex the fall apk cepde, deus ex the fall cepde, deus ex the fall apkmania

Webmaster

Dahi!

Deus Ex: The Fall v0.0.15 APK Full indir” için 3 yorum

  1. Linkler için teşekkür ederim, deneyeceğim.

  2. ben indirdim oyunu bakalim kurabilirsem oynayacagim teşekkürler linkler için.

  3. Büyük ekranlı tabletimde oynamak çok zevkli. Full linki paylaştığınız için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir