Dark Avenger

Dark Avenger

Android için MORPG oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Dark Avenger oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Dark Avenger cep telefon oyunları, Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için MORPG oyunu dur. GAMEVIL Inc. tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 50M (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Dark Avenger oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Dark Avenger gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Dark Avenger oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Dark Avenger

Webmaster

Dahi!

Dark Avenger” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir