Choplifter HD

Choplifter HD

Android için Savaş Helikopter Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Choplifter HD oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Choplifter HD cep telefon oyunları, Android 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Savaş Helikopter Oyunu dur. inXile entertainment tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 682M (Megabyte) dir. Oyunun dili İngilizce ve oyunun lisans veya fiyatı 2,2 TL olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Choplifter HD oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Choplifter HD gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Choplifter HD oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Choplifter HD

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir