CarX Drift Racing

CarX Drift Racing

Android için Drift Yarış Oyunu

Dünyanın en çok oynan oyunlarından biri olan CarX Drift Racing oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

CarX Drift Racing cep telefon oyunları, 2.3.3 ve üzeri ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Drift Yarış Oyunu dur. CarX Technologies tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 71M (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan CarX Drift Racing oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı CarX Drift Racing gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, CarX Drift Racing oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir