Benim Konuşan Tom indir – Android –

135 ülkede 1 numara olan oyun uygulamasını keşfet! Kendi yavru kedini edin ve onun tamamen büyümüş bir kedi olarak yetişmesine yardımcı ol. Sanal evcil hayvanına iyi bak ve onu mutlu et , onu besle, onunla oyna ve onu yetiştir!
Onu istediğin biçimde giydir ve geniş bir yelpazedeki kürk renklerinden ve diğer aksesuarlardan birini seç. Onun evini dekore et ve diğerlerinin Benim Konuşan Tom evlerini nasıl dekore ettiklerine bak. Tom’la oyunlar oyna ve o günlük yaşamının bir parçası haline gelirken onu izle.
ÖZELLİKLER:
– Uçan Tom > Flappy Bird? Konuşan Tom’un minik patilerini çırpmasına yardım et ve en iyi puanı kazanmaya çalış!
– Kendi Tom’unu büyüt: Oyunlar oyna, sevdiği yiyeceklerle besle ve yatır.
– Arkadaşlarının ve diğer oyuncuların Konuşan Tomlarını ziyaret et: Dairelere bak ve diğer Tomları ara, hazine sandıkları bul ve akçeler al!
– Mini oyunlar oyna: Benim Konuşan Tom, çok daha fazlası da yolda olan mini oyunlarla dopdoludur. Eğlenmene bak ve altın akçeler kazan!
– Gerçek duyguların tadını çıkar: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılgan olabilir. Duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişecek.
– Yaratıcılığını ortaya çıkar: Binlerce kürk, giysi ve mobilya arasından seçim yaparak kendi Tom’unu yarat.
– İlerledikçe ödül kazan: 9 farklı evre ve 100 seviye boyunca ilerlerken, yeni öğelerin ve jetonların kilidini açarak Tom’un büyümesine yardım et!
– Tom’la iletişim kur: Onunla konuş. Tom hala söylediğin her şeyi tekrarlayabiliyor. Dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepki verdiğini izle.
Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve içeriğe bağlı reklam
– Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
– Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

benım tom ındır

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir