Asphalt 7: Heat indir

Android Araba Yarışı

Android Market in başarılı oyun yapımcılarından GameLoft firmasının en popüler Android Araba Yarışı olan Asphalt 7 : Heat ile aksiyon dolu yarış deneyimi yaşamak istermisiniz.

Oyunu tanıtmadan önce ücretli olduğunu söyleyelim böylesine süper bir oyunun fiyatı ise oldukça makul 0.99$ karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Asphalt 7 : Heat da 60 yakın araç bulunmakta bu araçlar dünyanın en ünlü markalarının en iyi arabaları diyebiliriz örnek vermek gerekirse Ferrari Lamborghini Aston Martin Mercedes gibi ünlü markalar.

GameLoft firması yarış ortamlarını oluştururken bir çok şehire yer vermiş  15 farklı şehirde bulunan pistlerde boy gösteriyorsunuz oyunda bunlardan bazıları Hawaii Paris Londra Miami ve Rio gibi marka şehirler.

Asphalt 7 en önemli yanı ise multiplayer desteği arkadaşlarınızla istediğiniz pistte yarışabiliyorsunuz online olarak yaptığınız yarışlarda en fazla 5 arkadaş yarışabilirsiniz.

Dünyanın en popüler araba yarış oyunları arasında gösterilen Asphalt 7 oyunun grafik kalitesi ile gerçekci bir yarış deneyimi yaşatıyor oynayanlara verilen parayı hak eden bir Android oyun.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir