Akışkan Futbol – Android Menejerlik Oyunu

Akışkan Futbol – Android Menejerlik Oyunu

Android Menejerlik Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Akışkan Futbol – Android Menejerlik Oyunu oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Akışkan Futbol – Android Menejerlik Oyunu cep telefon oyunları, Android Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android Menejerlik Oyunu dur. Fluid Games tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 17M (Megabyte) dir. Oyunun dili Türkçe ve oyunun fiyatı Ücretsiz olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Akışkan Futbol – Android Menejerlik Oyunu oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Akışkan Futbol – Android Menejerlik Oyunu gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Akışkan Futbol – Android Menejerlik Oyunu oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Akışkan Futbol - Android Menejerlik Oyunu

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir