Adam asmaca oyunu indir

Dünyanın en çok sevilen oyunlarından biri olan adam asmaca oyununu hepimiz biliriz. Eskilerde sadece kağıt üzerinde oynanan adam asmaca oyunu, şimdi teknolojinin gelişmesiyle dijital dünyamıza adım atmış bulunuyor.
Adam asmaca oyunu, google playde yayınlanır yayınlanmaz hemen ücretsiz en popülerler listesinde yerini aldı. Online skor tablo özelliği bulunan adam asmaca oyununun boyutu, 1.8Mb ve Android 2.3 üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarında, tabletlerde ve android işletim sistemi kullanan tüm cihazlarla rahatlıkla dokunmatik olarak oynanabilir. adam asmaca oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey aşağıda türkçe adam asmaca oyunu indirebileceğiniz buraya tıkla ve indir butonuna basmanız.
Cep telefonlarınızda Türkçe adam asmaca oyunu oynamak inanın hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Oyununun kurallarından kısaca bahsedecek olursak, zamana karşı yarışarak, 90 saniyede en fazla kelimeyi bulmanız gerekiyor. Adamınızın asılmamasını istiyorsanız, gizli kelimeyi en kısa sürede bulmanız gerekiyor. Oyunda 2 adet ipucu hakkınız ve kelimeleri pas geçme hakkınız bulunuyor. Fakat her pas, oyun sürenizden 10 sn düşürüyor. Oyunda 7 kere yanlış harf seçtiğinizde, adamınız asılmış oluyor ve adam asmaca oyununu kaybetmiş oluyorsunuz.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir