3d zombi yarış arabası oyunu

3D oyunlar arasından zombi yarış arabası oyunu nasıl oynanır…

*

3d oyunlar arasında farklı bir yeri olan zombi yarış arabası oyunu bütün ilgiyi üzerinde toplamaktadır. Bu oyunun temel amacı belli bir alanda yarışıp diğer zombileri devre dışı bırakmaktır.

3d oyunlar kategorisinde bulanan bu oyunu oynamak için ve zombi arabasını hareket ettirmek için klavye yön tuşlarını kullanıyoruz. Bizimle birlikte yarışan diğer zombilere özel saldırı yapmak için Z tuşunu kullanıyoruz. Eğer ki zombilere atış yapıp devre dışı da bırakmak istiyorsak x tuşunu kullanmalıyız. Bizler bu oyunu oynarken iken sorun yaşamak istemiyorsak oyunu tam ekran olarak oynamamamız gerekir.Oyunları açabilmemiz içinde shockwave eklentisini yüklememiz gerekmektedir.

Bu 3d oyunlar sınıfında bulunan zombi yarış arabası oyununda yön tuşlarının yanı sıra a tuşu ile sola, d tuşu ile sağa, w tuşu ile ileri s tuşu ile geri yönlendirme imkanına da sahibiz.

Ayrıca x tuşu ile de diğer zombilere kafa tası atarak onları yarış dışı bırakabiliriz. Bu oyunu http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/zombi-yaris-arabasi.html adresinden oynayabiliriz. dilerseniz savaş oyunları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

3d zombi oyunları

Webmaster

Dahi!

3d zombi yarış arabası oyunu” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir