Günümüzde en çok indirilen ve cep telefonlarında zil sesi olarak kullanılan Orijinal iPhone 5 Zil sesini ücretsiz olarak yüksek kalitede mp3 formatında indirebilirsiniz. Orijinal iPhone 5

Orijinal iPhone 5 Melodisi indir!

Günümüzde en çok indirilen ve cep telefonlarında zil sesi olarak kullanılan Orijinal iPhone 5 Zil sesini ücretsiz olarak yüksek kalitede mp3 formatında indirebilirsiniz.

Orijinal iPhone 5 melodisini ister cep telefonunuzdan sitemize bağlanarak, isterseniz bilgisayarınızdan bağlanarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz cep telefonu zil sesi, direk mp3 uzantılı olacağından açmak için hiç bir şekilde başka bir programa gereksinim duymazsınız.

Zil sesinin dosya türü: mp3
Zil sesinin boyutu: 445 kb

Orijinal iPhone 5 zil sesini, ister Nokia marka, ister Samsung marka, isterseniz LG marka olmak tüm cep telefonlarında kullanabilirsiniz.

Ayrıca indirdiğiniz Orijinal iPhone 5 melodisini hem Android işletim sistemli, hem Bada işletim sistemli, hem Symbian işletim sistemli cep telefonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eğer aşağıda bulunan buraya tıkla ve indir butonuna bastığınız zaman zil sesi inmiyor ve direk dinlenmeye başlıyorsa, buraya tıkla ve indir butonuna tıklayarak FARKLI KAYDET‘i seçmeniz gerekmektedir.

iphone_5_original - iphone_5_original     

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir