S60v5 Symbian HD Oyun Arşivi Başka yerde Yok!

Değerli cepKRAL üyeleri! Sizler için Symbian S60 V5 işletim sistemli tüm cep telefonlarına uygun, .jar ve .sis uzantılı HD oyunları sizlerle paylaşıyoruz! Bütün oyunların önizlemeleri mevcuttur ve tüm oyunları tek link halinde hızlıca indirebilirsiniz!

Aşağıdaki resimlerden seçin beğenin ve oyunu hemen cep telefonunuza indirin! Oyunun açıklamalarını yazabildiğimiz kadar kısaca yazdık ve tanıttık. İddia ediyoruz! Bu kadar toplu, açıklamaları ve resimli Symbian S60 V5 oyunlarını bir arada bulmanız çok zor! Hem de tek link halinde şifresiz ve hızlıca indirebilirsiniz!

OYUN ARŞİVİMİZ DEVAMLI GÜNCELLENECEKTİR! SAYFAMIZI TAKİP EDİN VE YENİ OYUNLARDAN HABERDAR OLUN!

Desteklenen telefon modelleri:

Nokia 5530,Nokia x6,Nokia 5233,Nokia N97 mini,Nokia C6,Nokia C5-03,Nokia 5800 xpressMusic,Nokia N97

Green Farm

Farmwille benzeri olan bu oyunu oynamaya bayılacaksınız. Oyunun başlarında size bir miktar toprak veriliyor ve siz o toprağı ekiyorsunuz. Hayvancılık,ahır,ev,komşuya yardım etme gibi işleri de yapabiliyorsunuz.

green farm
GreenFarm_Nokia_S60v5_N5800


Doodle Jump

Hepimizin bildiği ve yayınlandığı ilk günden itibaren indirme ve oynanma rekorları kıran bir beceri oyunu.

doodle jump

ovi_doodlejump_nokn97_en_v1_3_1


Angry Birds

Yine yayınlandığı ilk günden beri dünyada bir çok işletim sisteminde oynanmaya başladı. İlk olarak Android işletim sistemli cep telefonlarında oynanabilen Angry Birds oyunu, artık Symbian S60V5 lerde de oynanabilecek.
angry birds

Angry Birds


Micropool » Bilardo Oyunu

Amerikan Bilardosu oynayabileceğiniz harika bir bilardo oyunu. Oyunun görsellerine bayılacaksınız. Bu oyunda eğer sertifika hatası alırsanız, indirdiğiniz 1.66 mblik dosyayı signed yapınız.

bilardo
Micropool-Bilardo


Labirynth Lite SİGNED Sensör oyunu

Çok güzel bir sensör oyunu.
Labirynth Lite
labyrinthl_qtotxsur


google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

nokia 603 hd oyun indir, nokia c6 oyun indir, nokia c6 için oyun indir, nokia 603 için oyun indir, Nokia 603 bilardo indir, Jad oyunlari indir, oyun indir nokia 603, nokıs c6 oyunlar, nokıa 603 uygulamaları, nokia 603 telofonuna göre oyunlar, 603nokia lyun, noki 603 oyun indir, nokia oyun 603, nokia c 5 symbian ucretsiz uygulamalar, nokia c06 oyun Indi, nokia 5800 oyunları, nokıa 603 uygulama indir, Symbıan işletim oyun indir, nokia c5-03 oyun indir, nokia c6 game indir

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir