Samsung Galaxy S2 Test (İnceleme)

Samsung, Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy S2 (i9100) cep telefonunu daha önceki büyük beğeni ile karşılanan Galaxy S Smartphone telefonun devamı niteliğinde bir model olarak tanıtmıştı. 1.2 GHz çift çekirdek işlemcisi ve geniş, parlak Super AMOLED Plus LCD ekranı ile Samsung Galaxy S2 ince, şık ve hafif bir smartphone cep telefonu. Android 2.3 Gingerbread işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy S2 smartphone cep telefonu 8 megapiksel çözünürlüklü dijital kamerası ile Full HD 1080p yüksek çözünürlükte video da kaydedebiliyor. Telefonun ön yüzünde görüntülü görüşmelerde ve kullanıcıların kendi portre fotoğraf çekimlerinde görev alan 2 megapiksel çözünürlüklü bir dijital kamera mevcut. Son derece gelişmiş özelliklere sahip bir akıllı telefon modeli olan Samsung Galaxy S2 müzik, mobil oyun, elektronik okuma ve sosyal ağlar olmak üzere dört Samsung Hub servisini de destekliyor.

Samsung Galaxy S2 Smartphone

Samsung galaxy s2
Samsung Galaxy S2 kamera uygulaması

8 megapiksellik dijital kameraya sahip olan Samsung Galaxy S2 cep telefonunun 4x dijital zum objektifi, otomatik netleme fonksiyonu ve güçlü bir LED flaş desteği bulunuyor. Mevcut çeşitli fotoğraf çekim seçenekleri arasında manzara çekimi ve gece çekim modlarını saymak mümkün. Galaxy S2 cep telefonu ile göze hoş gelen portre fotoğrafları da çekebiliyorsunuz. Telefonun ekranında dijital kamera uygulamasına tek bir dokunuş ile ön kısımdaki kamera devreye giriyor ve böylece sonuçta ortaya çıkacak portre fotoğrafın görünümü hakkında kullanıcıyı bilgilendiriyor. Güzel panorama manzara fotoğrafları çeken Samsung Galaxy S2 akıllı telefonda Güzellik ve Gülümseme Çekim Modları da bulunuyor. Gülümseme Modu ancak kadrajdaki insan yüzlerinin hepsi güldüğünde çekim işlemini gerçekleştirerek mutlu fotoğrafları garantiliyor.

Samsung Galaxy S2 incelemesi

Samsung Galaxy

Samsung Galaxy S2 Full HD video kayıt

Dijital fotoğraf çekiminin yanı sıra Samsung Galaxy S2 smartphone cep telefonu ile 1920 x 1080 piksel yüksek çözünürlükte ve saniyede 30 kare çekim hızı ile Full HD yüksek hassasiyette video da kaydedilebiliyor. Ayrıca görüntülü görüşme, indirirken video izleme ve video görüntülü mesajlaşma seçenekleri de mevcut. Samsung Galaxy S2 ile müzik dinlemek de oldukça keyifli. Müzik çaların kullanımı kolay ve ses kalitesi de güzel. Ücretli bir müzik hizmeti olan Music Hub üzerinden 12 milyonun üzerinde şarkıya ulaşmak mümkün. Samsung Galaxy S2 smartphone cep telefonu MP4, DivX, WMV, H.264 ve H.263 ses formatları ile MP3, WAV, eAAC+, AC3 ve FLAC video formatlarını destekliyor.

Samsung Galaxy S2 cep telefonu

Samsung Galaxy S2 smartphone cep telefonu GPS ve ses tanıma gibi çeşitli ve gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor. Ses Tanıma fonksiyonu kullanıcının sesini tanıyarak kelimeleri yazıya çeviriyor ya da tersine yazıyı kelimelere çeviriyor. Bu sayede konuşarak yazılı mesajlar oluşturmanız ya da yazılı mesajları sesli olarak dinlemeniz olanaklı. Kullanıcılar Samsung Galaxy S2 akıllı cep telefonunun Swype fonksiyonu sayesinde yazılı mesajları son derece hızlı ve kolay şekilde oluşturabiliyorlar. Telefonseverler Swype fonksiyonu

aracılığıyla ekran üzerinde parmaklarını kaldırmaya gerek kalmadan tek bir parmak hareketi ile kelimeleri oluşturabiliyorlar. Akıllı bir fonksiyon olan Swype birkaç harfi girdikten sonra kelimeleri tamamlıyor ve metni bu şekilde hızla oluşturabiliyor.

Samsung i9100 akıllı telefon

1,2 GHz çift çekirdek işlemcisi sayesinde Samsung Galaxy S2 cep telefonu üzerinden veri paylaşımı da son derece süratle gerçekleştirilebiliyor. HSPA+21 bağlantı dosya indirme hızını ciddi anlamda arttırırken Bluetooth 3.0+HS bağlantı da veri aktarma sürelerini düşürüyor. Samsung Galaxy S2 smartphone akıllı telefonun 16 GB dahili belleği 32 GB kapasiteye kadar microSD hafıza kartları ile genişletilebiliyor. Bu bellek kapasitesi tüm dijital multimedya dosya ve içerik için yeterli. Telefonun batarya performansı da çok düşük değil; çoğu durumda telefonun şarjı bir günden fazla gidebiliyor.

Samsung inceleme sonucu

Samsung Galaxy S2 smartphone akıllı telefon “En Beğenilen ve En İyi Akıllı Telefon” listelerinde en üst sıralarda. Bu şaşırtıcı bir durum değil çünkü Samsung’un bu Galaxy smartphone modeli çok kullanışlı özelliklere, kristal netliğinde harika bir 4.3 inç dokunmatik ekrana ve Android 2.3 Gingerbread işletim sisteminin sağladığı tüm avantajlarına sahip. Samsung Galaxy S2 akıllı cep telefonunda bulunan dijital kamera özelliği günümüzün bazı dijital fotoğraf makinelerinden bile daha kaliteli ve göz alıcı nitelikte fotoğraflar çekebiliyor. 500 euro civarında bir satış fiyatına sahip olan Samsung Galaxy S2 smartphone akıllı telefon ucuz bir model olmamakla beraber bu fiyata bir kullanıcının dileyebileceği her özelliği kullanıma sunan üst seviye bir akıllı telefon modeli olduğuna şüphe yok.

VİDEO İNCELEME DİĞER SAYFADA….

BROWSER TESTİ

iPhone4S vs Samsung Galaxy SII Betona düşerse sonuç ne olur?

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung telefon modelleri, samsung dokunmatik telefon modelleri, galaxy s2 çin malı, galaxy telefon modelleri, samsung galaxy s2 çin malı, galaksi modelleri, samsung galaxy s2 tlf dan fot?graf nas?l indirebilirim, çin malı samsung galaxy s 2, samsung galaxy modelleri, samsung galaxy s2 fiyatı, çin malı s2, galaksi s2 fiyatı, samsung galaxy s2 cin malı özellikleri, galaxy s 2 çin malı, telefon modelleri samsung, JARBALIKÇILIK240X320

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir