Nokia Lumia 900 inceleme

Nokia’nın Windows Phone işletim sistemli yeni telefonu Nokia Lumia 900 ABD’de AT&T’nin 4G LTE servisiyle birlikte tanıtıldı. Nokia’nın ABD pazarının ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanmış olan ilk akıllı telefonunda geniş ekran ve Nokia’ya özel uygulamalar gibi özellikler bulunuyor. Nokia Lumia 900, LTE özellikli ağları destekliyor.

 

Nokia Lumia 900

 

Nokia Lumia 900
Las Vegas’taki 2012 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarında (CES) Nokia ve AT&T tarafından yüksek hızlı LTE bağlantı teknolojisi sunan Windows Phone işletim sistemli ilk Nokia telefon Nokia Lumia 900 tanıtıldı. Nokia telefonlar arasındaki en geniş ekrana sahip olan Nokia Lumia 900 elinize kolaylıkla sığacak boyutunu koruyarak geniş ekranında zengin bir içerik deneyimi sunuyor.

 

Lumia 900

 

Lumia 900 – Nokia Windows Telefon
Önümüzdeki aylarda ABD’de sadece AT&T ile birlikte sunulacak olan telefon, mavi ve mat siyah renk seçeneklerine sahip olacak. Hem iç hem dış mekanlarda zengin ve parlak görüntü kalitesi için 4,3 inç AMOLED ClearBlack ekrana sahip olan Nokia Lumia 900, aynı zamanda çığır açan 4G LTE teknolojisi ile daha hızlı bağlantı imkanı ve içeriklerinizin keyfini tüm gün sürmeniz için uzun ömürlü 1830 batarya ile birlikte geliyor.

 

Lumia 900 windows telefon

 

Nokia Lumia 900 dijital kamera
Nokia Lumia 900’ün birinci kamerasında yetersiz ışıklandırılmış ortamlarda bile üstün kaliteli, büyük boyutlu görüntüler çekmek için Nokia için özel üretilmiş olan Carl Zeiss mercek, geniş diyafram açıklığı ve yüksek odak açısı genişliği (28 mm) bulunuyor. Üstün kaliteli görüntülü konuşmalar yapmak için parlak ve net görüntü sağlayan geniş diyafram açıklığı ve geniş açılı merceğiyle telefonda bir de ikincil ön kamera yer alıyor.

 

Nokia Lumia 900 telefon

 

Nokia Lumia cep telefonları – Lumia 900
Nokia’nın üçüncü Lumia akıllı telefonu Nokia Lumia 900, dışında Lumia serisinin hayranlık uyandıran tasarımına, içerisinde zengin bir sosyal ve internet deneyimine sahip. People Hub uygulaması arkadaşlarınızla iletişim kurmanın, Live Tiles uygulaması gerçek zamanlı durum güncellemelerini almanın ve Internet Explorer Mobile hızlı internet deneyimi yaşamanın en iyi yolu.

 

Nokia Lumia 900 cep telefonu

 

Nokia Lumia 900 cep telefonu
Nokia Kuzey ve Güney Amerika Başkanı Chris Weber “AT&T işbirliğiyle gerçekleşen Nokia Lumia 900 tanıtımı Nokia’nın küresel akıllı telefon stratejisi içerisinde önemli bir adım oluşturuyor. Nokia Lumia 900 özellikle ABD pazarının ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlandı. AT&T ortaklığıyla gerçekleşen bu lansman Nokia’nın ABD pazarı için yeni bir başlangıcı müjdeliyor” şeklinde konuşuyor.

 

Nokia Lumia 900 incelemesi

 

Nokia Lumia 900 incelemesi
Nokia Lumia 900 Windows telefonun test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları eşliğindeki kapsamlı bir Nokia Lumia 900 incelemesini sizlere sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir