Hayalinizin aşkını hangi programlarla bulursunuz?

Sevgili Cepkral.com takipçileri. Bu haberimizde sizler için bir kaç arkadaş bulma programını tanıtacağız.

ilk programımız swarm; Swarm aslında bir yer bildirim programı. Kendinizi bir yerde işaretlediğinizde (check-in yaptığınızda) etrafınızdaki kişileri gösteriyor ve o kişilere arkadaşlık isteği yollayabiiyorsunuz. Eğer eklediğiniz kişi bu isteği kabul ederse mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz.

swarm

 

Sizlere tanıtacağımız ikinci program neredeyse tüm dünyanın bildiği Instagram. Instagram kullanım amacı itibariyle bir fotoğraf paylaşım programı aslında ancak reklam, ürün satış, mesaj gönderme özellikleriyle de size hoşlandığınız birisine ulaşma imkanı sunuyor.

instagram

 

Gelelim dünyanın en çok kullanılan sosyal iletişim ağlarından birisi olan twitter‘a. Hemen hemen hepimizin bir twit atmışlığı vardır. Tamamen düşünce aktarımı amaçlayan bu programla hoşlandığınız kişiye ulaşma imkânınız mevcut.

twitter

 

Facebook‘u olmayan var mı? Sanırım cevap belli. Facebook Messenger sayesinde ilgilendiğiniz kişiyi sadece takip etmekle kalmayıp ona düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. 

face

Tinder son zamanların modası. Hemen hemen herkes Tinder kullanmaya başlamış durumda. Nedir peki Tinder derseniz hemen açıklayalım. Tinder etrafınızdaki kişileri Check-in yapmadan bulmanızı sağlıyor. Size ne kadar uzakta olduğunu söylüyor. Ancak siz bu kişiyi Like’ladığınızda mesaj sisteminin açılması için onunda sizi Like’laması gerekiyor. Eğer karşılıklı biribirinizi beğenmezseniz Tinder programı üzerinde yapabileceğiniz hiç bir şey yok. 

indir

Badoo yakın çevrenizde bulunan insanları bulup onlara ulaşmanızı sağlayan bir başka program. Badoo ile yakın çevrenizdekilerle iletişim kurabilir hatta onlara kalp bile yollayabilirsiniz. 

badoo

 

Hot or Not Tinder mantığı ile çalışan bir program. Birisi ile irtibat kurmanız için onunda sizi Like’laması gerekiyor. Eğer ikinizde birbirinizi beğendiyseniz geriye sadece sohbet etmek kalıyor.

 

hot-or-not-banner

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir