YENİ ! Assassin’s Creed – Revelations ( Gameloft 2011 ) indir!

Evet arkadaşlar. Assassin’s Creed oyununun son versiyonu olan ve tüm sitelerde demo olarak indirtilip oynanan oyunun tam sürümü olan Assassin’s Creed – Revelations ‘ı cepkral.com’dan ücretsiz ve hemen indirebilirsiniz. Dünyanın en çok indirilen ve oynanan oyunlarındandır. Bir macera ve aksiyon oyunu olan Assassin’s Creed – Revelations’ı cep telefonunuza aşağıdaki mavi butondan indirebilirsiniz.

Oyunun desteklediği ekran boyutları:

176×208 – 240×320 – 320×240 – 360×640

Ekran Görüntüleri:

 

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

m nokia mobi/mn/view do?name=mnokia-ru, nokia 603 okey oyunu indir, dokunmatik jar oyunlar, assassin\s creed revelations indir gezginler, assassin\s creed revelations demo indir gezginler, assassin\s creed indir gezginler, nokia 603 oyunları indir, samsung okey oyunu indir, jar uzantılı oyun indir, assassin\s creed demo indir gezginler, assassins creed revelations indir gezginler, assassıns creed indir gezginler, nokıa e72 oyun indir, mobileoyunindir com, jar uzantili okey oyunu, OKEY İNDİR JAR, jar uzantılı okey indir, jar uzantılı okey, jar uzantılı okey oyunu indir, assassins creed demo indir gezginler

Webmaster

Dahi!

YENİ ! Assassin’s Creed – Revelations ( Gameloft 2011 ) indir!” için 4 yorum

  1. merhaba arkadaşlar. Ne zamandar beridir Assassin’s Creed oyununun son sürümünü bekliyordum. Şükür bu sitede buldum. telefonuma indirip oynadığımda oyunu çok beğendim. Gameloft yine harika bir iş çıkarmış.

  2. telefonunun marka ve modelini yazarsan yardımcı olayım kardeş. Bu oyun java uzantılıdır ve bütün java oynatabilen telefonlarda çalışabilen dokunmatik bir java oyundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir