3 Ocak 2013 de sinemalara çıkan bu film demek değil stand up gösterisi herkes tarafından çok ilgi görmüş ve büyük bir izlenme sayısına ulaşmıştır. cem yılmaz fundamentals izle ile

Vizyondaki Yerli Filmler

3 Ocak 2013 de sinemalara çıkan bu film demek değil stand up gösterisi herkes tarafından çok ilgi görmüş ve büyük bir izlenme sayısına ulaşmıştır. cem yılmaz fundamentals izle ile sizlerde bu eşi benzeri olmayan gösteriyi izleyebilir ve gülmekten kahkahalara boğulabilirsiniz. Bir çok kişinin çok beğendiği bir gösteri olurken herkes tarafından olumlu yorum alıp 2013 senesinin başına bomba gibi oturmuş bir komedi gösterisidir.

Ülkemizde 4 milyona yakın bir izleyiciye ulaşmış olan bu gösteri Cem Yılmaz o kadar güzel güldürüyor ki insanları gülmemek elde değil. Sosyal medyada bu gösteri hakkında o kadar güzel espriler çıkmıştır ki bu işin en güzel yanlarından bir tanesi diyebilir. Küçük çocuklar için bazen bu gösteri sakıncalı olabilirken daha çok kelebeğin rüyası full izle yetişkin kitleye hitap edip herkesi gülme yağmuruna tutmayı başarıyor. Yaptığı espriler halkımızdan örnekler ile bizlerin motivasyon ve morallerimizi en iyiyi getirirken filmi izlerken çok iyi vakit geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

Normalde gösterilerini tiyatro gibi büyük salonlarda yaparken orada çok fazla kişiye hitap edemezken böyle bir şey yaparak tüm ülkemizde celal ile ceren full izle hatta diğer ülkelerde bile vizyona girip herkesi kırıp geçirmiştir. Ülkemizde çoğu sinemalarda kapalı gişe rekorları kıran bu gösteri 2013 en çok izlenen filmleri arası girmiş ve bu sayıyı geçen daha yoktur.

Webmaster

Dahi!

Vizyondaki Yerli Filmler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir