Trouserheart Oyunu v1.0.3 APK indir!

Mobil oyun stüdyosu 10 Tons, Dicework Games işbirliğiyle geliştirdiği “Trouserheart” adlı oyunun yayınlanmasını gerçekleştirdi. 10 Ton Trouserheart oyunu Eylül ayında piyasa süreceklerini belirtmişti. Piyasaya sürülen oyunun Android için geliştirilmiş versiyonunun APK ve OBB dosyasını, siz değerli cepKRAL kullanıcılarının indirebilmesi için yayınlamayı istedik.

Trouserheart dokunmatik cep telefonu oyunu, hack and slash ve RPG dinamikleri üzerine kurulu bir aksiyon macera oyunudur. Gizli hazineler, düşmanlar ve bölüm sonu canavarları ile mobil oyuncuları karşılayacak olan yapım, renkli dünyasıyla bir hayli dikkat çekiyor. Bu renkli oyun dünyasına ufak tefek platform unsurlarının da eklendiği tanıtım videosunda karşımıza çıkan diğer detaylar arasında yer alıyor.

Trouserheart Oyununu oynamaktan büyük zevk alacaksınız! Tüm Samsung Galaxy serisi telefonlarda oynanabilecek harika grafiklere sahip bir oyun!

Trouserheart Oyunun Tanıtım Videosu:

[youtube id=”22rCdH7MKk0″ width=”600″ height=”350″]

 

Oyunun Resimleri:

[button color=”blue” link=”http://www48.zippyshare.com/v/51400113/file.html” target=”_blank”]Trouserheart Oyunu APK + Obb indir 123 MB[/button]

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

erotik oyun apk, erotik oyunlar apk

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir