Spider Cam Tutucular Spider cam tutucular, genellikle 304 veya 316 kalite krom nikel karışımından oluşan paslanmaz çelikten imal edilmektedir. 304 veya 316 kalite tercih edilmesi tamamen

Spider Cam Tutucu

Spider Cam Tutucular

Spider cam tutucular, genellikle 304 veya 316 kalite krom nikel karışımından oluşan paslanmaz çelikten imal edilmektedir. 304 veya 316 kalite tercih edilmesi tamamen kullanılacağı ortam ile alakalıdır.

 

Spider cam tutucular, üzerindeki tutucuların sayısına göre isimlendirilirler. Eğer 4 tutucu varsa, 4’lü spider cam tutucu, 3 tutucu varsa, 3’lü spider cam tutucu, 2 tutucu varsa, 2’li cam spider, 1 tutucu varsa, tekli cam spider olarak adlandırılırlar.

Cam Spider sabit rotilli ve hareketli rotilli olarak ikiye ayrılırlar. Sabit rotilli spider cam tutucular, rotilin bulunduğu yere göre belirli açılar var ise kullanılır. Hareketli rotilli spider cam tutucular ise, spider tutucuya bağlanacak camlar değişken açılarda ise kullanılır. Hareketli rotilli spider cam tutucular, montaj kolaylığı açısından daha çok tercih edilmektedir.

Spider cam tutucular, cam cephe kaplamalar, spider cephe giydirme, asansör giydirme gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Spider cam tutucu fiyatları, hem rotil seçeneğine hem de tutucu seçeneğine göre değişkenlik göstermektedir.

Spider cam tutucu fiyatlarını ve tüm özelliklerini öğrenmek için https://www.tanpaslanmaz.com/spider-cam-tutucular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir