Sevimli Kahraman Kayu

Sevimli Kahraman Kayu

O bir kahraman. O çocukların sevgilisi. O en şirin oyun karakteri. O Kayu. Kayu son dönemlerin çocuklar tarafından en çok beğenilen karakterlerinden biri. Sevimliliği, kısa şortu ve kırmızı ayakkabıları ile oldukça seviliyor. Sürekli güncellenen en yeni oyunları ile kayu oyunu dünyanızı daha da renklendiriyor.

Siz de astronot olmak ister miydiniz? Sevimli karakterimiz gerçek bir astronot. Peki ya denizci olmaya ne dersiniz? Kayu’yu yönlendirmek tamamen sizin elinizde. İster denizci olun ister astronot olun Kayu oyunları ile çok eğleneceksiniz. Heyecanla mücadele edecek ve seviye atlayacaksınız. Çocukların zekâ gelişimi konusunda oldukça etkili olan Kayu oyunlarının evinizin rahat ortamında oynanması onlar için hem keyif verici hem de gelişimlerini sağlayıcı bir durumdur. Sizde bu oyunları çocuğunuz ile birlikte oynayarak oldukça eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.

Kayu Türkçe konuşmakta ve sevimli konuşması ile gönülleri fethetmektedir. Kayu oyunlarının en çok sevilenlerinden Kayu İtfaiyeci de çocuklar itfaiye aracını kullanıyorlar. Kayu’nun kasabanın merkezinde yer alan ağaca kaçmış kedisi Gİlbert’ı kurtarmakta Kayu ile size düşüyor. İtfaiye arabasını bulunduğu noktadan alıp; kasaba merkezine götürüyor ve kedinin ağaç dallarında ki ayak izini takip ederek onu bulunduğu yerden kurtarıyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve basit bir oyun olan kayu itfaiyeci ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kayu oyunlarının birçok farklı seçeneği ile eğlenecek ve mutlu olacaksınız.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir