Samsung’un CEO’sundan Galaxy Note 7 açıklaması

Samsung CEO’su Kwon Oh-huyn, şirketin etkinliğinde Galaxy Note 7 ile konuştu. CEO, Samsung’un krizlerin üstesinden gelme konusunda uzun bir geçmişi olduğunu belirtti.

Samsung, düzenlediği olağanüstü kongresinde hissedarları ile buluştu. Etkinlikte konuşan Samsung Electronics CEO’su Kwon Oh-hyun, Galaxy Note 7 olayıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

CEO, her ne kadar direkt olarak Galaxy Note 7 ismini geçirmese de, söylediği sözlerle bu olayı kast ettiği açıkça belliydi.

Krizlerin üstesinden gelme konusunda uzun bir geçmişimiz var diyen Oh-Hyun, bu krizi fırsata çevirip bir başka büyük sıçrayış yapmamıza izin verin sözlerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde mali sonuçları açıklanan ve Galaxy Note 7 olayı nedeniyle iki yılın en düşük kârlılığını elde eden Samsung, buna rağmen diğer ürünlerinin satış başarısı nedeniyle çok büyük bir yara almamıştı.

shiftdelete.net’in haberine göre Galaxy Note 7 defterini kapatan, ancak bir yandan bu olaya neden olan sebepleri en ince ayrıntısına kadar araştıran Samsung, önümüzdeki aylarda tanıtılacak Galaxy S8 modeline odaklanmış durumda.

Kaynak: Hürriyet

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir