Nokia Ovi Store, artık daha popüler

Global pazarın en köklü mobil cihaz üreticilerinden olan Nokia’nın geliştirmiş bulunduğu mobil cihazlar için hazırladığı uygulama mağazası Ovi Store’un başarılarına her gün yeni bir başarıda Türkiye pazarından eklenmeyi başarıyor. Giderek yaygınlaşan ve yaygınlaştıkça daha popüler bir hal alan Ovi Store Google’ın Android ile Apple’ın App Store’u düzeyine ulaşamasa da gittikçe ilgisini arttıracak gibi duruyor.

Türkiye’de 100 milyon indirme rakamını aşarak Ovi Store’de en çok indirme gerçekleştirilen ülkeler arasında Türkiye’nin Avrupa’da en popüler ülke olması mümkün kılınırken, dünya genelinde ise bu indirme rakamıyla ülkemiz ilk üç içerisinde yer aldı. Son bir yıl içerisinde dünya çapında %300 oranında bir büyüme yaşayan uygulama mağazası, genel olarak ise günlük 10 milyon indirme rakamına ulaşmayı başardı.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

ovi store indir gezginler, nokıa magza, nokia ovi store indir gezginler, nokia ovi mağaza indir gezginler, ovi mağaza indir gezginler, ovi okey indir, ovi okey, nokia ovi okey indir, ovi store indir, nokia mağaza indir gezginler, nokia mağaza okey indir, google player store indir gezginler, ovi okey oyunu, ovı magza, nokıamağza

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir